Hakkımızda 1997'den Bugüne

Lorem ipsum dolor sit amet

15 Eylül 1997 tarih’inde Altıparmak Caddesinde sektöre adım atan Gökçen Optik, Kristal Park’ta son teknoloji ekipmanları, tecrübeli ve yenilikçi anlayışları ile hizmetlerine devam etmektedir. Yoğun iş tempolarının dostlarıyla birlikteliklerine engel olmaması ve alışverişe gelen misafirleriyle samimi ortamları paylaşmak isteyen aile, sıcacık ortamlarında şık bir mağazanın aynı zamanda nasıl keyifli dost meclislerinin buluşma noktası haline gelebileceğini göstermişlerdir.

Mağaza kavramının en değerli yeri olan vitrinlerini; Dostları için samimi, eğlenceli ve hızla akan hayatta kahve molası verilmesi için uygun bir misafir odasına çevirmişlerdir.


Praesent vitae adipiscing nunc

Klasik gözlük mağazası kimliğinden sıyrılarak, butik mağaza anlayışında hareket etmeyi prensip edinmişlerdir. Sıra sıra dizilmiş bir sürü gözlük çeşidi konmuş klasik vitrinler yerine özel markalarla donatılmış sade ve gözü yormadan alışveriş yapabilme ayrıcalığını oluşturmak istemişlerdir.

Son teknoloji ekipman ve tecrübeli bir ekip ile yollarına devam eden firmanın en büyük özelliği ve iddiası satış sonrası servise verilen önemdir. Firmadan satın alınan herhangi bir ürün ile ilgili çıkabilecek tüm sorunlar maksimum düzeyde çözülmeye çalışılmaktadır. Mağazada bulunan bilgisayar destekli, 3 boyutlu ölçüm sistemine sahip olan ANYVIEW PRO ile INDO MAXIMA SPEED CNC cam kesme makinesi; seçilen çerçeveye camın en sağlıklı ve estetik şekilde montajını sağlamaktadır. Firmanın teknoloji ve tecrübe birikimine estetik bakışı birleştirebilme başarısı en büyük özelliğidir.

David Doe

Elif Ahsen Gökçen

YÖNETİCİ

Jane Doe

İbrahim Gökçen

YÖNETİCİ

John Doe

Tolga Salihoğlu

MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ

Jessica Doe

Melih Derman

MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ